پردیس سینمایی اصفهان سیتی سنتر

برنامه سانس های امروز

درباره ما1 / 3
سینمای اصفهان سیتی سنتر
2 / 3
سینمای اصفهان سیتی سنتر
3 / 3
سینمای اصفهان سیتی سنتر


اصفهان سیتی سنتر نخستین و بزرگ‌ترین مرکز تجاری، فرهنگی، تفریحی و گردشگری کشور است که در زمره 10 مرکز خرید بزرگ دنیا نیز محسوب می‌شود. یکی از مهم‌ترین اهداف ساخت این مجموعه ایجاد تسهیلات جهت تأمین نیازهای زندگی روزمره شهروندان زیر یک سقف است.
در همین راستا پردیس سینمایی اصفهان سیتی سنتر در طبقات سوم و چهارم، به عنوان مجهزترین و به‌روزترین سینمای ایران با 9 سالن اکران فیلم یک تیرماه 1397 افتتاح شد. این پردیس بیش از 12000 مترمربع وسعت دارد و 4000 مترمربع فضای گالری و نمایشگاهی آن‌یکی از بزرگ‌ترین فضاهای نمایشگاهی فرهنگی و هنری در کشور است.سالن شماره 1نخستین سالن پردیس سینمایی اصفهان سیتی سنتر 265 صندلی دارد و با پرده نمایش 8*14، وضوح تصویر 2K و صوت دالبی اتموس مجهز شده است.
سالن شماره 1 پردیس اصفهان سیتی سنترسالن شماره 2


یکی از بزرگ‌ترین سالن‌های سینمایی این پردیس سینمایی سالن شماره دو با ظرفیت 333 صندلی است. ابعاد پرده نمایش نیز 8*14 است و با وضوح تصویر 2K و صوت دالبی اتموس مجهز شده است.
سالن شماره 2 پردیس اصفهان سیتی سنترسالن شماره 3سومین سالن نمایش فیلم پردیس سینمایی اصفهان سیتی سنتر 84 صندلی دارد و با پرده نمایش 7/3*6/6، سیستم پخش FULL HD و صوت دالبی مجهز شده است.
سالن شماره 3 پردیس اصفهان سیتی سنترسالن شماره 4سالن شماره چهار با 98 صندلی، پرده نمایش 7/3*6/6، سیستم پخش FULL HD و صوت دالبی یکی از بهترین سالن‌ها برای استفاده ارگان‌ها جهت اکران خصوصی فیلم و برگزاری جلسات آموزشی است.
سالن شماره 4 پردیس اصفهان سیتی سنترسالن شماره 5یکی از سالن‌های کوچک پردیس با ظرفیت 70 صندلی و پرده نمایش 7/3*6/6، سیستم پخش FULL HD و صوت دالبی، سالن شماره پنج است که برای اکران‌های خصوصی بهترین انتخاب محسوب می‌شود.
سالن شماره 5 پردیس اصفهان سیتی سنترسالن شماره 6این سالن باهدف تأمین نیاز هنرمندان حوزه تئاتر اصفهان به عنوان سالن آمفی تئاتر مورداستفاده قرار می‌گیرد و دارای سن، اتاق گریم، اتاق تعویض لباس و استراحت است. 208 صندلی ظرفیت دارد و با پرده نمایش 6*8، صوت دالبی و وضوح تصویر 2K به عنوان سالن اکران فیلم هم مورداستفاده قرار می‌گیرد.
سالن شماره 6 پردیس اصفهان سیتی سنترسالن شماره 7سالن شماره هفت با طراحی منحصربه‌فرد، ویژه اکران فیلم‌های کودک و نوجوان و هنروتجربه درنظر گرفته شده است و با ظرفیت 36 صندلی، پرده 8/2*5، سیستم پخش FULL HD و صوت دالبی یکی از خاص‌ترین سالن‌های اکران تخصصی کشور به شمار می‌آید.سالن VIPمجهزترین و به‌روزترین سینما VIP کشور در پردیس سیتی سنتر با ظرفیت 24 صندلی و پرده نمایش 5*80/2 امکان تماشای فیلم در نهایت آرامش، همراه با پذیرایی دلخواه شما را فراهم کرده است. در این سالن اکران فیلم که با سیستم پخش FULL HD و صوت دالبی مجهز شده است، می‌توانید تماشای فیلم به صورت خانوادگی را برای اولین‌بار در کشور تجربه کنید.
سالن VIPپردیس اصفهان سیتی سنتر
سالن VIPپردیس اصفهان سیتی سنترمرکز همایش‌های بین‌المللی اصفهان سیتی سنتر


مرکز همایش‌های بین‌المللی یکی از مجهزترین سالن‌های همایش کشور است که 1070 صندلی دارد و در کنار برگزاری کنسرت، همایش و سمینار، دارای بزرگ‌ترین پرده نمایش فیلم نیز هست
کلیه سالن‌های سینمایی اصفهان سیتی سنتر با آخرین تجهیزات روز دنیا مجهز شده‌اند و ظرفیت‌های متفاوتی که دارند می‌تواند بهترین شرایط اکران فیلم را فراهم کند. تمامی ویدئو پروژکتورهای پردیس سینمایی اصفهان سیتی سنتر لیزری هستند و از به‌روزترین فناوری پخش فیلم با پروژکتورهای «BARCO 20 CLP» و اسپیکرهای JBL در تمامی سالن‌ها استفاده شده است.
ضمن اینکه سیستم صوتی دالبی اتموس، صدایی با حجم و چندبعدی تولید می‌کند. پیکربندی این سیستم صوتی به صورتی است که بالای سر تماشاگر، دورتادور سالن، پشت پرده و انتهای سالن بلندگوهایی نصب شده است که خروجی صدا را به 128 خروجی ارتقا می‌دهد. در این شرایط، صدایی کاملاً سه‌بعدی و ۳۶۰ درجه ارائه می‌شود که گاهی اوقات حتی بهتر از صدای واقعی است.
پردیس سینمایی اصفهان سیتی سنتر دارای تمامی امکانات ویژه توان‌خواهان از محل پارک خودرو در پارکینگ، رمپ مخصوص، آسانسورهای استاندارد، سرویس بهداشتی و جایگاه ویژه توان‌خواهان در سالن‌های سینما است.
100 دستگاه دوربین نظارتی مداربسته، تجهیزات ضد حریق، دو دستگاه پله‌برقی و 4 دستگاه آسانسور ویژه دسترسی به پردیس سینمایی نیز برای سهولت دسترسی و ارتقا ایمنی سینماها در نظر گرفته شده است.
جانمایی پردیس سینمایی اصفهان سیتی سنتر در دل یکی از مجهزترین و به‌روزترین مجموعه تجاری‌های دنیا باعث شده است اقبال خوبی نسبت به این سینماها صورت پذیرد. 5500 جای پارک خودرو، هایپراستار، واحدهای فروشگاهی، فودکورت، نگارخانه، رستوران و کافی‌شاپ‌ها، موزه، شهربازی، کورت های اسکواش، مجهزترین باشگاه ورزشی کشور، مرکز ماساژ، مجموعه دانشگاهی و مراکز خدمات‌رسانی، امکاناتی است که می‌تواند نیاز تجاری، فرهنگی، تفریحی و گردشگری هزاران شهروند را فراهم کند و در نهایت امنیت و آرامش میزبان آن‌ها باشد.
سالن  concerthall پردیس اصفهان سیتی سنتر
سالن  concerthall پردیس اصفهان سیتی سنتر