پردیس سینمایی اصفهان سیتی سنتر

برنامه سانس های امروز
05/20 1401
اخبار ویژه / فیلم سینمایی / انتشار

علف زار

پردیس سینمایی اصفهان سیتی سنتر
علف زار خرید بلیت


 

ژانر: جنایی100 دقیقه


نویسنده و کارگردان: کاظم دانشی


تهیه کننده: بهرام رادانبازیگران:


پژمان جمشیدی، سارا بهرامی، ستاره پسیانی، ترلان پروانه، مهدی زمین پرداز، مائده طهماسبی، فرخ نعمتی، رؤیا جاویدنیا، محمد معتضدی، یسنا میرطهماسب، سیروس همتی، مهران امام بخشدرباره فیلم:


فیلم درباره یکی از پرونده‌های قضایی چند سال اخیر است و همه داستان آن در یک دادگاه اتفاق می افتد. قصه فیلم در خارج از تهران می‌گذرد که البته نامی از آن مکان آورده نمی‌شود ولی بیشتر قسمت های فیلم در تهران فیلمبرداری شده و تنها قسمت‌هایی از آن خارج از تهران فیلمبرداری شده است. علف زار به عنوان یک فیلم درام-اجتماعی در 13 بخش چهلمین جشنواره‌ی فیلم فجر نامزد دریافت جایزه شد که در نهایت سیمرغ بهترین فیلمنامه، بهترین صداگذاری، بهترین تدوین و بهترین نقش مکمل زن را دریافت کرد.خلاصه داستان:


داستان یک روز بازپرس شعبه چهارم دادگاه کیفری است. فردی جوان و کاملا جدی. ده سال پیش محسن و فریبا معتاد بوده اند اما محسن به کمک خانواده ترک کرده و چند سالی است زندگی جدیدی را تشکیل داده و ازدواج کرده است. حالا بعد از ده سال فریبا که هنوز معتاد و البته کارتن خواب است و خانواده‌اش او را ترک کرده‌اند آمده و از محسن خواسته‌ای دارد.سایر عوامل:


فیلم‌بردار: هادی بهروز، تدوین‌: حمید نجفی راد، چهره‌پرداز: مونا جعفری، صدابردار: منصور شهبازیهیچ سانسی یافت نشد